מבצעי קיץ 2024 | עד 30% הנחה על מגוון מאווררי תקרה

חייגו אלינו:

03-9430421

fly מאווררים - מאווררי תקרה מעוצבים וחכמים

בלוג

fly מאווררי תקרה מעוצבים

fly מאווררי תקרה מעוצבים

האקלים במדינת ישראל הינו אקלים ים תיכוני ועל כן הוא מצריך שימוש במרבית מימי השנה, במאווררים / מזגנים או כל מכשיר אחר. משום שהחום של ימי הסתיו והחורף אינו מצדיק הפעלה של מיזוג אוויר, הפתרון האולטימטיבי הוא מאווררי תקרה – השימוש במאווררי תקרה מלווה ביתרונות רבים ומגוונים, אותם חשוב שתכירו ובכלליות, ההמלצה החד משמעית היא לשלב מאווררי תקרה מעוצבים בכל אחד מהחדרים. למידע נוסף אודות מאוורים איכותיים ומעוצבים,

מאווררי תקרה מעוצבים

מגוון המאווררים אותם ניתן לרכוש ברשתות השיווק הוא רב וכולל מאווררים מעוצבים ומרהיבים אשר משתלבים בחלל ומוסיפים לו נופך עיצובי מרשים. מעבר לעיצוב המרשים, מאווררים של העידן הנוכחי נוחים להפליא וניתן להדליק ולכבות אותם באמצעות שלט. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון המאווררים העצום שיש ברשותנו.

מאווררי תקרה חכמים יתרונות

אחד היתרונות היותר בולטים של מאווררי תקרה מומלצים, הוא החיסכון (המשמעותי יש לומר) בתצרוכת החשמל. במקום לקבל בימי הקיץ החמים חשבון חשמל שמורכב מארבע ספרות, תצליחו לסגור את החשבון בשלוש ספרות ובטח שבטח אם תבחרו לרכוש מאווררי תקרה לחדר הילדים – כך כל הבית יהיה מרושת במאווררים והשימוש במיזוג ילך ויפחת. זכרו כי מאווררים חוסכים באופן דרמטי באנרגיה וכפועל יוצא בתצרוכת החשמל.

השימוש במאוורר מאפשר ירידה בטמפרטורה שבין 3-4 מעלות ואין זה משנה אם החלון או הדלת פתוחים – מאווררים בחדרים יצניחו לכם את הטמפרטורה מבלי שתתבקשו לסגור את כל הפתחים אלא להיפך, אתם יכולים לשבת בחדר פתוח לרווחה ולהפעיל מאוורר. יתרון משמעותי נוסף הוא היכולת לשלוט בטמפרטורות בכל אחד מהחדרים כך שלא תאלצו לריב עם בני המשפחה על הטמפרטורה – כל אחד מבני הבית, רשאי להפעיל את המאוורר שבחדרו בהתאמה לתחושות הקור והחום אותה הוא חש.

יתרון משמעותי נוסף וידוע, הוא הרחקת יתושים ומזיקים אחרים. הפעלת מאווררי תקרה במרפסת לצורך העניין, תמגר עבורכם את המעופפים שמציקים בלי די ובעיקר כשאתם מבלים במרפסת. מאווררי תקרה למרפסת, הם פתרון קסם לתנאי החום השוררים בימי הקיץ.

פריט עיצובי – מאווררי תקרה מעוצבים כיום בעיצובים רבים ומגוונים, כך שהם מוסיפים רבות לעיצוב החלל, בין אם אלו הם מאוורר תקרה לחדר שינה, מאווררים לחדרי הילדים, מאווררים לסלון למרפסת ובכלל. את המאווררים ניתן להתקין על כל משטח לרבות קירות גבס ובטון. במקביל קיימים מאווררי תקרה מעץ, אשר מוסיפים לעיצוב הכפרי ובטח אם מדובר על חדרי אירוח לרבות צימרים וכיוצא בזאת.

כן כן, מאוררי התקרה גם מחממים בעת הצורך – המאוורר למעשה עובד על חוק הפיזיקה הבסיסי ואומר, שהאוויר הקר נשאר למטה והחם עולה כלפי מעלה כך שתנועתו מאפשרת את סרקולציית האוויר וקירור החדר. במאוררים המתקדמים של העידן הנוכחי, ניתן להפוך את כיוון הסיבוב של המאוורר ובכך האוויר החם ירד כלפי מטה ויצור חלל חמים ונעים. דעו בכלליות כי אם אתם מפעילים תנור, החום עולה מעלה, מה שמקשה על משימת חימום החדר ועל כן מאוורר יצליח לעשות את העבודה במהירות ויעילות.

מאוורר תקרה מומלץ

שליטה מרחוק

מאווררי תקרה נמכרים עם שלט רחוק ועל כן ניתן להפעילם ולכבותם מבלי לקום מהמיטה מהכיסא או מהכורסא. ככל ותשכילו לרכוש מאוורר מתקדם אשר נשלט על ידי שלט, כך תקלו על עצמכם ותרכשו איכות חיים שללא צל של ספק, תאפשר לכם ליהנות מתנאים ראויים בכל אחד מעונות השנה החל מקיץ החם דרך הסתיו והאביב ועד ימי החורף הקרים.

אם אתם מחפשים מאווררי תקרה עם שלט, מאווריריים מעוצבים, מאוורר למרפסת ובכלל, הגעתם למקום הנכון – צוות המקצוענים של Fly Fans ישמחו לעמוד לרשותכם ולשירותכם. צרו קשר עם fly מאווררים ונשמח להעניק לכם את המידע המקצועי ביותר.

מאמרים נוספים

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן נציג של Fly Fans,
איך אפשר לעזור לך?